FAQ

Na tejto stránke nájdete odpovede na otázky, ktoré sa ma zatiaľ pýtate najviac. Dúfam, že vám objasnia základné informácie o mne, blogu, či YouTube. :) Ak pre mňa máte inú otázku, ktorá tu ešte nebola, opýtajte sa ma na http://ask.fm/lyanellebeast, rada vám odpoviem.

Aktuálne dianie alebo prípadné zmeny na blogu budem písať do rubriky Info.

Najčastejšie otázky


Koľko máš rokov?
- Toto je skutočne najfrekventovanejšia otázka, akej sa mi dostáva, a aj keď mi veľa ľudí tipuje tak 14, (momentálne) mám 19, som narodená v novembri '95 ;) 

Odkiaľ si?
- Narodila som sa v Bratislave, aktuálne ale žijem v Dánsku v meste Køge, kde od septembra budem študovať.

Čím fotíš na blog/natáčaš videá?
- Používam digitálnu zrkadlovku Nikon D5100, väčšinou so základným objektívom (18-55), výnimočne (hlavne pri fotení a natáčaní napr. outfitov) používam teleobjektív (55-200).

Kde upravuješ fotky/videá?
- Fotky odjakživa upravujem vo Photoshope, čo sa týka tých blogových, ale napríklad na Instagram rada upravujem (aj fotím) cez appku VSCO. Videá strihám v programe Sony Vegas Pro 13 (občas aj Adobe Premiere Pro).

Kedy si sa začala líčiť a ako často nosíš mejkap?
- Prvýkrát som sa nalíčila, keď som mala 13, absolútne som to nevedela a radšej som s tým sekla. Moje "mejkap začiatky", boli naozaj hrozné, líčila som sa skôr na doma, von som s tým nevychádzala. Až v 14-15 som tomu prišla viac na chuť, ale stále ma nebavilo si niečo denne packať na tvár. Aktívnejšie som sa začala líčiť, keď mi končil 16. rok života a to teda od momentu, kedy som zverejnila svoje prvé video na YouTube.

Ako si sa dostala k YouTube?
- Neviem presne ako, no YouTube sa stal mojim "hobby", rada som trávila čas iba sledovaním videí, krásne ma to odreagovalo a vždy mi to vylepšilo náladu. Potom som objavila prvé videá s "beauty" tématikou, samozrejme v angličtine, a keď som neskôr zistila, že existuje aj česká YouTube scéna, milo ma to prekvapilo (toto mohlo byť tak 3 roky dozadu). Chcela som si to jednoducho vyskúšať, no nemala som na to riadnu techniku, takže všetko sa zmenilo, keď som dostala (rozumej vydupala som si) zrkadlovku. Nikdy ma nenapadlo, že ma to začne až takto baviť. :)

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára